Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

pk@pkogrodzieniec.pl

575 604 769

Harmonogram

wywozu odpadów

Sprawdź daty wywozu nieczystości pod wskazanym adresem.

Aktualności

USŁUGI ASENIZACYJNE

USŁUGI ASENIZACYJNE

Przedsiębiorstwo Komunalne Ogrodzieniec Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do współpracy w zakresie usług asenizacyjnych. Nasza Spółka świadczy je w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz wywozu osadów z osadników instalacji przydomowych oczyszczalni ścieków. Aktualne stawki za wywozy nieczystości płynnych podane są na naszej stronie internetowej www.pkogrodzieniec.pl w zakładce Cennik. Zamawianie usług asenizacyjnych oraz  uzyskanie dodatkowych informacji z zakresu zawierania umów na wywóz nieczystości płynnych odbywa się poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 575 209 464. Przypominamy, że posiadanie umowy na opróżnianie zbiorników bezodpływowych lub osadników przydomowych oczyszczalni ścieków jest obowiązkowe.

Osoby, które nie mają jeszcze podpisanych umów na opróżnianie zbiorników bezodpływowych oraz osadników z przydomowych oczyszczalni ścieków powinny to uczynić niezwłocznie. W przypadku przeprowadzenia kontroli przez Gminę właściciel nieruchomości ma obowiązek udokumentować wykonywanie obowiązku poprzez okazanie umowy i dowodów opłat potwierdzających regularny wywóz nieczystości płynnych. Brak udokumentowanego wywozu nieczystości będzie skutkować konsekwencjami finansowymi lub decyzjami administracyjnymi
o dokonaniu wywozów zastępczych. (art. 5 ust. 1 pkt 3a; art. 5 ust 1 pkt 3b, art. 6 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U z 2023 r. poz. 1469).

 

 

 

09

PAŹ

2023

268

razy

czytano

5/101

pkogrodzieniec.pl

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:

Temperatura

Elektryczność

Energia odnawialna

Energia słoneczna

Odpady

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia
stanu licznika wody

Logo serwisu.

Przedsiębiorstwo Komunalne
Ogrodzieniec Sp. z o.o.

Ukryj moduł.